Spotkanie w nowej siedzibie Fundacji Pokolenia Kolumbów

Fundacja Pokolenia Kolumbów od jakiegoś czasu może pochwalić się swoim miejscem na mapie Warszawy. Lokal znajdujący się na ul. Wawelberga, służy do organizacji spotkań i prowadzenia działalności, m.in. w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!. Wrocławska fundacja zyskała możliwość zagospodarowania przestrzeni w mieście, w którym realizuje sporą część działań.

Jedną z ostatnich aktywności była organizacja spotkania z Panią Haliną Rogozińską, ps. Mała oraz wolontariuszami fundacji. Wspólnie świętowaliśmy 97 urodziny Pani Haliny, jednocześnie poznając historię Powstania Warszawskiego.

Spotkanie było okazją do dialogu międzypokoleniowego, posłuchania relacji świadka historii. Stanowiło możliwość do wyciągnięcia wniosków z doświadczenia życiowego uczestniczki walk o stolicę.

Pomogliśmy potrzebującym Bohaterom!

Pomogliśmy potrzebującym Bohaterom!

Dzięki Fundacji ORLEN, po raz kolejny udało nam się wesprzeć Powstańców Warszawskich zapewniając im niezbędną pomoc. W październiku ubiegłego roku Fundacja Pokolenia Kolumbów otrzymała...

Murale Pamięci ,,Dumni z Powstańców”

Murale Pamięci ,,Dumni z Powstańców”

Ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych Wygrajcie mural dla swojej szkoły i 5 000 zł na organizację uroczystości otwarcia! Przygotujcie pomysł na lokalne...

Skip to content