SERCE FUNDACJI I KAMPANII BOHATERON W WARSZAWIE

Ostanie miesiące to mnóstwo pracy przy naszej kampanii BohaterON, ale to też miesiące poszukiwań lokalu w Warszawie. Od wielu lat czekaliśmy na to wyjątkowe miejsce, które pozwoli nam na rozwinięcie skrzydeł i jeszcze efektywniejszą pracę na rzecz naszych Bohaterów, pamięci historycznej i działalności na rzecz dziedzictwa narodowego. Jak może nie wszyscy wiedzą, nasza siedziba to Wrocław, ale to w Warszawie jest serce naszych działań, najwięcej wolontariuszy i nie ma tygodnia żebyśmy nie gościli w stolicy naszego pięknego kraju.

Realizacja naszych celów możliwa jest dzięki dotacji w Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO.

Dotacja z Narodowego Instytutu Wolności wsparła zakup lokalu przy ulicy Wawelberga 3 w Warszawie w dobrze znanej Kolonii Wawelberga. Będzie to miejsce spotkań członków i osób związanych z Fundacją, beneficjentów jej działalności statutowej, Powstańców Warszawskich, wolontariuszy, a zarazem będzie pełniła rolę ośrodka szkoleniowego, edukacyjnego, integracyjnego i formacyjnego.

Miejsce to kazało nam na siebie długo czekać – ale jest wyjątkowe, w wyjątkowym miejscu na historycznej – powstańczej mapie Warszawy. Jesteśmy dumni, że to właśnie tam, Fundacja Pokolenia Kolumbów i BohaterON będą mogły kontynuować realizację wielu dotychczasowych projektów oraz nowych pomysłów.

Już niedługo opowiemy Wam o nim więcej.

………………….

Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

#NIW #BohaterON #BohaterONwWarszawie #NarodowyInstytutWolności #PROO

Skip to content