WIARA ŚPIEWA. NUTA POKOLENIA KOLUMBÓW

Wyjątkowy koncert pieśni patriotycznych i piosenek śpiewanych podczas niemieckiej okupacji i powstania warszawskiego w wykonaniu porywających męskich głosów Ferajny z Hoovera. 

Członkowie grupy ubrani w stroje stylizowane na kapelę podwórkową czasów Powstania dostarczają wzruszeń i przenoszą w klimat czasów okupacji, nie tylko podczas spontanicznych występów na ulicach Warszawy, ale również na koncertach organizowanych w stolicy czy na festiwalach upamiętniających ważne daty w historii Polski. Tym razem, zaprezentują najbardziej znane polskie utwory patriotyczne i pieśni powstańcze ogólnopolskiej publiczności – a to za pośrednictwem transmisji online.

Wydarzenie będzie miało charakter familijny. Skierowane jest do każdego pokolenia zakochanego w muzyce patriotycznej. Ma ono za zadanie łączyć nas i  upamiętniać polskie dziedzictwo historyczne i muzyczne.

Transmisja koncertu będzie szansą dla wspólnego wzmacniania poczucia patriotyzmu w domowym zaciszu, w kręgu bliskich osób bądź wśród lokalnej społeczności, nie tylko przy okazji popularnych rocznic narodowych. Wydarzenie będzie można obejrzeć bezpłatnie i na bieżąco dzielić się swoimi wrażeniami z wirtualnymi współsłuchaczami.

Zaśpiewaj razem z Ferajną z Hoovera – 13 czerwca o godz. 18:00

LINK do transmisji: https://fb.me/e/1t5fnWUNx

Organizatorem koncertu jest Fundacja Pokolenia Kolumbów we współpracy z BohaterON – włącz historię!. 

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Patronem medialnym wydarzenia jest TVP3  Warszawa.

Skip to content