WIARA ŚPIEWA. NUTA POKOLENIA KOLUMBÓW

Wyjątkowy koncert pieśni patriotycznych i piosenek śpiewanych podczas niemieckiej okupacji i powstania warszawskiego w wykonaniu porywających męskich głosów Ferajny z Hoovera. 

Członkowie grupy ubrani w stroje stylizowane na kapelę podwórkową czasów Powstania dostarczają wzruszeń i przenoszą w klimat czasów okupacji, nie tylko podczas spontanicznych występów na ulicach Warszawy, ale również na koncertach organizowanych w stolicy czy na festiwalach upamiętniających ważne daty w historii Polski. Tym razem, zaprezentują najbardziej znane polskie utwory patriotyczne i pieśni powstańcze ogólnopolskiej publiczności – a to za pośrednictwem transmisji online.

Wydarzenie będzie miało charakter familijny. Skierowane jest do każdego pokolenia zakochanego w muzyce patriotycznej. Ma ono za zadanie łączyć nas i  upamiętniać polskie dziedzictwo historyczne i muzyczne.

Transmisja koncertu będzie szansą dla wspólnego wzmacniania poczucia patriotyzmu w domowym zaciszu, w kręgu bliskich osób bądź wśród lokalnej społeczności, nie tylko przy okazji popularnych rocznic narodowych. Wydarzenie będzie można obejrzeć bezpłatnie i na bieżąco dzielić się swoimi wrażeniami z wirtualnymi współsłuchaczami.

Zaśpiewaj razem z Ferajną z Hoovera – 13 czerwca o godz. 18:00

LINK do transmisji: https://fb.me/e/1t5fnWUNx

Organizatorem koncertu jest Fundacja Pokolenia Kolumbów we współpracy z BohaterON – włącz historię!. 

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Patronem medialnym wydarzenia jest TVP3  Warszawa.

Pomogliśmy potrzebującym Bohaterom!

Pomogliśmy potrzebującym Bohaterom!

Dzięki Fundacji ORLEN, po raz kolejny udało nam się wesprzeć Powstańców Warszawskich zapewniając im niezbędną pomoc. W październiku ubiegłego roku Fundacja Pokolenia Kolumbów otrzymała...

Murale Pamięci ,,Dumni z Powstańców”

Murale Pamięci ,,Dumni z Powstańców”

Ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych Wygrajcie mural dla swojej szkoły i 5 000 zł na organizację uroczystości otwarcia! Przygotujcie pomysł na lokalne...

Skip to content